Color Mixing By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 4.24
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Renklerin keyifli macerasına atılmaya ne dersiniz? Bu oyunu hemen indirin ve siz de eğlenirken öğrenin.

 Çocuklara renkleri öğretmenin en kolay yolu işte bu oyunda... Bu oyunda renklerin hareketli dünyasına girmek çok kolay. Çocukların ana ve ara renkleri eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlayan bu eğitici oyun pek çok çocuk gelişimi uzmanı tarafından düzenlenmiştir. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu oyun onların gelişim alanlarını destekleyip geliştirmeyi de amaçlamıştır. Pek çok yönden yararlı olan bu oyun çocukların çok ilgisini çekecek.

 Çocukların renkleri öğrenecekleri bu oyunda istedikleri renkleri karıştırıp yeni renkler elde etmeleri de mümkün. Böylece çocukların hayal güçlerini de geliştiren bu oyun çocuklara öz güven de sağlayacaktır. Çocukların özellikle sosyal alanını desteklemeyi hedefleyen bu oyun onların ruh hallerini de gösterecektir. Seçilen renkler ve oluşturulan renklerden çocukların ruh hali ve kişilik özelliklerine de ulaşılabilir. Erken şekilde anlaşılan bu özelliklere erken çözüm üretmek de mümkündür. Kendilerini hangi renge yakın hissediyorlarsa o rengi daha fazla kullanacaklardır. Bu da yetişkinlere pek çok ip ucu vermektedir.

 Bu mükemmel özellikleri olan oyun tam da çocuklara göre. Anne ve babaların aradığı özelliklerin çoğuna sahip olan bu oyunu siz de mutlaka indirmelisiniz.Gelişim alanlarının çoğunu destekleyen bu oyuna sahip olmak için indir butonuna basmanız yeterli. Kolay ve hızlı şekilde inen oyunu istediğiniz zaman açabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Color Mixing By BabyBus indir